You are currently viewing Postaw na swój rozwój i zdobywanie doświadczenia

Postaw na swój rozwój i zdobywanie doświadczenia

Bądź jak klient Fast Food

Klient Fast Fooda przychodzi do restauracji, wybiera produkt, zamawia go, płaci, konsumuje i wychodzi. Tę strategię powinieneś zaadoptować do pracy zawodowej.
Jak już wiesz, jesteś na samym końcu jeśli chodzi o chęć spełniania twoich potrzeb przez twojego pracodawcę. Dlatego jeśli poważnie myślisz o karierze i sukcesie zawodowym powinieneś wybrać pracę i firmę, zdobyć doświadczenie i iść dalej, tam gdzie ciągle będziesz mógł się rozwijać.
Pamiętaj, że dzisiaj żaden pracodawca nie gwarantuje tobie stabilności zatrudnienia – jedno co może ci zagwarantować to doświadczenie. W zamian pracuj najlepiej jak możesz, podnoś jego wartość na rynku i kiedy będziesz w szczytowej formie idź dalej. Jeśli bowiem będąc w szczytowej formie spoczniesz na laurach to tak jakbyś wsiadł do wagoniku kolejki górskiej na Kasprowym Wierchu. Wiesz dokąd on jedzie. Tak, masz rację, tylko w dół.

Mam nadzieję, że ten wpis był dla Ciebie wartościowy i pomocny. Jestem ciekaw Twoich wniosków.
Jeśli spodobał Ci się mój artykuł, to będę Ci wdzięczny, jak go udostępnisz i zostawisz komentarz.

Pozdrawiam Cię życząc sukcesów
Tomasz Kołdrowski – Life&Career Coach, Konsultant Kariery

Kołdrowski

Tomasz Kołdrowski - Life&Career Coach, Konsultant Kariery, Trener Rozwoju Osobistego. Wspieram ludzi w obszarze zarządzania życiem i karierą zawodową. Pracuję z ludźmi niezadowolonymi ze swego życia zawodowego, którzy czują, że nadszedł już czas na konkretne zmiany. Wspieram ich w pokonaniu trudności i osiąganiu celów zawodowych. Pomagam im zbudować udaną karierę na solidnych fundamentach. Dzięki mnie mają satysfakcjonującą pracę, ,w której w pełni wykorzystują swój potencjał i realizują misję zawodową.

Dodaj komentarz

14 − 9 =