You are currently viewing Zostań ekspertem od finansów firmowych

Zostań ekspertem od finansów firmowych

Jak już wiesz, najbardziej cenionymi pracownikami w każdej firmie są ci, którzy nieustannie dbają o zyski firmy. Aby dołączyć do tej grupy szybko powinieneś zainwestować swój czas i wysiłki, by poznać tajniki finansów. Znajdź kopię sprawozdania finansowego twojej firmy i przeanalizuj je wraz z wnioskami. Jeśli masz z tym problem, to poproś zaprzyjaźnionego finansistę o pomoc, by otworzył przed tobą arkana tej ważnej dziedziny. Opanowanie wiedzy z dziedziny finansów jest niezbędne, abyś podejmował właściwe z punktu widzenia interesów firmy decyzje. Możesz przecież podjąć decyzję, która wydaje ci się być właściwą dla firmy, jednak z punktu widzenia finansowego może być zupełnie na odwrót. Jeśli połączysz swoje obecne umiejętności z wiedzą na temat finansowych konsekwencji swoich decyzji zwiększasz po stokroć swoje szanse na zwycięską karierę.
,,Bardzo cenię sobie podwładnych, którzy wydają, a co ważniejsze oszczędzają pieniądze firmy, jak swoje własne. Jeśli pracownicy przestają zwracać uwagę na koszty to nie wróży to najlepiej budżetowi. Ludzie, którzy czują się odpowiedzialni za pieniądze firmy, którzy troszczą się o zasobność jej kont, tak jakby należały one do nich okażą się najbardziej przydatni. Twój szef zawsze doceni, to że masz świadomość ograniczeń jego budżetu.’’ Donald Trump

Mam nadzieję, że ten wpis był dla Ciebie wartościowy i pomocny. Jestem ciekaw Twoich wniosków.
Jeśli spodobał Ci się mój artykuł, to będę Ci wdzięczny, jak go udostępnisz i zostawisz komentarz.

Pozdrawiam Cię życząc sukcesów
Tomasz Kołdrowski – Life&Career Coach, Konsultant Kariery

Kołdrowski

Tomasz Kołdrowski - Life&Career Coach, Konsultant Kariery, Trener Rozwoju Osobistego. Wspieram ludzi w obszarze zarządzania życiem i karierą zawodową. Pracuję z ludźmi niezadowolonymi ze swego życia zawodowego, którzy czują, że nadszedł już czas na konkretne zmiany. Wspieram ich w pokonaniu trudności i osiąganiu celów zawodowych. Pomagam im zbudować udaną karierę na solidnych fundamentach. Dzięki mnie mają satysfakcjonującą pracę, ,w której w pełni wykorzystują swój potencjał i realizują misję zawodową.

Dodaj komentarz

dwa × dwa =