POZNAJ MNIE

Witaj
Nazywam się Tomasz Kołdrowski.
Oferuję profesjonalne wsparcie, jako Coach, Doradca i Trener w obszarach życia osobistego i kariery.
Moja specjalizacja to life&career coaching, czyli życie osobiste i zawodowe.
Pracuję z ludźmi, którzy są niezadowoleni z pewnych obszarów swego życia prywatnego lub z kariery, pragną konkretnych zmian, ale wiedzą już, że bez fachowego wsparcia z zewnątrz nie będą w stanie ich przeprowadzić.
Pomagam im rozwiązać palące problemy, osiągać wspaniałe cele i znaleźć równowagę między życiem prywatnym i pracą.

Moi klienci to najczęściej:
– mężczyźni i kobiety między 30 a 45 rokiem życia, z dużych miast;
– doświadczeni specjaliści, eksperci i menadżerowie ze świata administracji państwowej i korporacji;
– freelancerzy z branży (IT, rozrywkowej, eventowej, sztuki i showbiznesu)

Popularne tematy z jakimi pracuję:
– zastój kariery i efekt ,,szklanego sufitu”;
– wypalenie zawodowe;
– chęć odkrycia predyspozycji, powołania i wytyczenia nowej ścieżki zawodowej;
– poprawa efektywności osobistej;
– brak równowagi życiowej oraz poczucia głębszego celu i sensu życia;
– brak satysfakcji z życia;
– długotrwały stres oraz kryzysy lekkie i chroniczne o różnym podłożu ( kryzys egzystencjalny, kryzys przełomu połowy życia, kryzys finansowy; utrata pracy, żal po stracie);
– zmiana niechcianych nawyków, ograniczających przekonań, trudnych emocji i bolesnej przeszłości;
– konflikt i negatywny dialog wewnętrzny;
– problemy w zarządzaniu życiem i czasem.

Efekty pracy ze mną:
– work&life balance i zharmonizowanie sfer życiowych;
– poprawa jakości życia;
– odkrycie i realizacja nowej misji życiowej i zawodowej;
– wzrost poczucia satysfakcji i samorealizacji;
– przebudowa kariery, modelu biznesowego;
– znalezienie dopasowanej pracy;
– wzrost zarobków i awans;
– odkrycie i rozwój i wykorzystanie potencjału osobistego ;
– większa samoświadomość;
– wolność emocjonalna, optymizm, wzrost poczucia sprawczości, produktywności i entuzjazmu.

Moja historia:
Zanim zostałem People Helperem wykonywałem wiele zawodów, pracując w różnych dziedzinach. Mam bogate i długie doświadczenie zawodowe, które zdobywałem w takich branżach, jak handel, usługi, administracja publiczna, FMCG, eventowa, rozrywkowa i edukacyjna. Pracowałem na stanowiskach związanych z ochroną środowiska, bhp, kontrolą jakości, sprzedażą, administracją oraz organizacją i obsługą eventów.


Obecnie oprócz coachingu realizuję się zawodowo w branży eventowo-rozrywkowej, jako muzyk, konferansjer, event manager odpowiedzialny za oprawę artystyczną wszelakich imprez. Zajmuję się również produkcją muzyki, kompozycją, aranżacją oraz udzielam się w różnych projektach, jako muzyk sesyjny i estradowy.
Bycie People Helperem sprawia mi wiele przyjemności, satysfakcji i mam głębokie poczucie misji, którą każdego dnia staram się jak najlepiej realizować. Wykonując tę profesję w pełni wykorzystuję i rozwijam moje naturalne predyspozycje, mocne strony, wiedzę i doświadczenie. Działam w głębokiej zgodzie z mymi wartościami i odczuwam prawdziwą pasję, pomagając klientom zbudować szczęśliwe życia i wspaniałe kariery.

JAK POMAGAM?
Wierzę w klienta i jego moc sprawczą.
Pomagam odkrywać, wykorzystywać i rozwijać potencjał w kliencie, niezbędny do pokonania jego największych wyzwań i przeprowadzenia życiowej transformacji.
Przekuwam w cenny zasób talenty, predyspozycje, osobowość, temperament, doświadczenia, wiedzę, umiejętności, pasje, porażki i sukcesy klienta.
Daję mu całe moje doświadczenie, wiedzę ekspercką, umiejętności, zaangażowanie, inspirację i motywację.
Stosuję w pracy najlepsze sprawdzone techniki, strategie, podejścia i narzędzia zmiany osobistej z takich nurtów jak: coaching, psychologia transpersonalna, psychologia sukcesu, neurolingwistyczne programowanie, interwencja kryzysowa, doradztwo zawodowe i personalne, marketing i branding personalny.
Moja metodologia pracy zawiera elementy coachingu, doradztwa, szkolenia, mentoringu i terapii NLP. Stosuję je elastycznie, zamiennie dopasowując do potrzeb konkretnej sytuacji i klienta. Moje interdyscyplinarne wykształcenie i bogate doświadczenie w pracy z ludźmi nad rozmaitymi wyzwaniami i zmianami życiowymi jest gwarancją mojej skuteczności.
Swobodnie poruszam się w obszarach życia osobistego, pasji, kariery, rozwoju osobistego, relacji i biznesu.
Potrafię skutecznie radzić sobie z wszelkimi blokadami na drodze realizacji celów. Mam kompetencje do pracy z takimi przeszkodami, jak: konflikty wewnętrzne, wewnętrzny krytyk i sabotaż, negatywne emocje i bolesne wspomnienia; wstyd, lęk, stres, zmiana nawyków i przekonań, brak pewności siebie, motywacji i wiary we własne możliwości.

Formy wsparcia:
Coaching
Doradztwo
Szkolenia
Mentoring

Zakres mej pracy to środowisko, zachowania, nawyki, umiejętności, emocje, przekonania, wartości, tożsamość i misja.
Pomogę Ci przeanalizować wszystkie obszary życiowe i uświadomić sobie, jak wzajemnie oddziałują na siebie oraz jak wprowadzenie zmiany w jednej sferze ma wpływ na pozostałe.
Dzięki współpracy ze mną klienci osiągają większą samoświadomość, odkrywają i realizują swoją misję życiową i zawodową. Prowadzą bardziej zrównoważone i satysfakcjonujące życie, lepiej radzą sobie z emocjami, nawykami i biorą całkowitą odpowiedzialność za swoje życie.

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?


• Jestem certyfikowanym praktykującym coachem, konsultantem kariery, doradcą personalnym i specjalistą ds. rekrutacji i selekcji;
• Odbyłem szereg szkoleń i kursów, zdobytą wiedzę wdrożyłem w życie z dobrymi efektami i dlatego teraz dzielę się tym z klientami poprzez artykuły, produkty szkoleniowe, prywatne konsultacje i coaching;
• Lubię to co robię, czyli pomagać ludziom stawać się lepszymi, efektywniejszymi i bardziej szczęśliwymi;
• Pasjonuje mnie człowiek i kryjąca się nim moc twórcza, której źródło tkwi w niesamowitych możliwościach umysłu;
• Uwielbiam inspirować, nauczać, prowadzić oraz pomagam odkrywać ludzki potencjał, uwalniać od blokad i wydobywać to co najlepsze z klienta, traktując go jak nieoszlifowany diament;
• Stale się uczę i rozwijam swój warsztat poprzez literaturę, kursy, warsztaty, udział w konferencjach branżowych oraz wsparcie mentoringowe i superwizję.

Co mnie pozytywnie wyróżnia na tle innych?


Ukończyłem Akademię Coachingu Kryzysowego zdobywając Certyfikat Akredytowanego Coacha Kryzysowego. Ta unikalna specjalizacja coachingowa, którą posiada tylko kilkudziesięciu coachów w Polsce dała mi dużo wartościowej wiedzy i umiejętności z zakresu coachingu klasycznego, coachingu kryzysowego, interwencji kryzysowej i podstaw psychologii. Dzięki temu zdobyłem niezbędne kwalifikacje do profesjonalnej pomocy osobom cierpiącym na kryzys.


Dlaczego to jest mój istotny atut?
Najnowsze badania nad rynkiem coachingowym w Polsce pokazują ewidentnie, że prawie 70 procent klientów trafiających do coacha, jest w mniejszym lub większym stanie kryzysowym.
Niestety większość coachów jest tego nieświadoma i nie potrafi tego zdiagnozować, bo nie ma wiedzy na temat pracy z ludźmi w kryzysie.
Ta niewiedza i ignorancja coachów niestety bardzo często prowadzi do tego, że nie są oni w stanie pomóc takiemu klientowi, ponieważ brak im wiedzy i kompetencji.
Dlatego też prowadzony przez nich coaching nie jest skuteczny. Nie są oni w stanie pomóc takiemu klientowi, a bardzo często potrafią mu zaszkodzić i pogłębić stan kryzysowy.
Niestety skutkiem tego bywa zagrożenie zdrowia i życia. Podejmując się współpracy ze mną nie musisz się tym przejmować. Potrafię pracować z kryzysami lekkimi i chronicznymi. Jeśli zidentyfikuję u Ciebie głęboki kryzys przekieruję Cię do odpowiedniego sprawdzonego specjalisty, który rozwiąże problem i wówczas możesz zgłosić się do mnie na coaching.

Przeszedłem również kompleksowy kurs z zakresu radzenia sobie ze stresem. Dzięki temu posiadam profesjonalne kompetencje do efektywnej pracy z klientami walczącymi ze stresem ostrym i chronicznym oraz z negatywnymi emocjami.
Ponadto przeszedłem solidną edukację i praktykę z zakresu doradztwa zawodowego, zarządzania zasobami ludzkimi i sztuki trenerskiej.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Unikalna i sprawdzona wiedza, doświadczenie życiowe, zawodowe, praktyka w pomaganiu, umiejętności oraz poczucie powołania.
Pracując w dużych i małych firmach o różnych profilach, branżach i na różnych stanowiskach zdobyłem niezbędną wiedzę, umiejętności i doświadczenie w następujących obszarach tematycznych:
• Struktury i kultury organizacyjne;
• Zarządzanie personelem, talentami i ścieżkami karier;
• Zagadnienia rekrutacji i selekcji pracowników;
• Diagnozowanie potrzeb rozwojowych pracowników;
• Projektowanie, prowadzenie i ewaluacja szkoleń;
• Trenerstwo i coaching w przedsiębiorstwie.

Podczas edukacji i zdobywania praktyki coachingowej zdobyłem dużo specjalistycznej wiedzy i umiejętności z dziedzin;
• Rekrutacja i selekcja pracowników;
• Zarządzanie talentami i ścieżkami karier w organizacji;
• Zarządzanie strategiczne;
• Efektywność osobista i rozwój zawodowy;
• Branding, PR, marketing internetowy;
• Efektywne sposoby zdobywania pracy;
• Analiza systemowa i zarządzanie projektami;
• Coaching, NLP, mentoring, konsulting, krótkoterminowa terapia poznawczo-behawioralna;
• Najlepsze światowe metodologie i narzędzia zmiany osobistej;
• Doradztwo zawodowe i coaching kariery.

EDUKACJA

Akademia Coachingu Kryzysowego
Czas trwania: 6-miesięcy – 300 h ( teoria i praktyka )
Zakres tematyczny:
Coaching Klasyczny,Podstawy Psychologii, Podstawy Interwencji Kryzysowej, Psychologia Kryzysu, Cykl kursów dotyczących radzenia sobie ze stresem.
Uzyskany tytuł:
Certyfikowany Coach Kryzysowy
Nr certyfikatu: 4/10/CK/2017
Organizator:
Piotr Łabuz – Przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego
Elżbieta Kluska-Łabuz – Prezes Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego
www.coachingkryzysowy.pl
NewInsight – Elżbieta KluskaŁabuz; Polskie Towarzystwo Coachingu Kryzysowego

Cykl Szkoleń z serii Master Life&Career Coach obejmujący:
– 6 szkoleń w tym 2 szkolenia na poziomie Advanced;
– 18 dni szkoleniowych;
– 180 godzin warsztatu doradczo-coachingowego;
– Ponad 120 godzin, w trakcie których pracowałem w roli coacha i zdobywałem praktyczne doświadczenie wykorzystując najbardziej skuteczne modele, narzędzia i techniki life coachingu i coachingu kariery;
– 200 zaawansowanych narzędzi doradczo-coachingowych tworzących unikalny warsztat do pracy z najtrudniejszymi nawet celami, umożliwiające istotne, szybkie i trwałe zmiany w życiu osobistym i zawodowym, możliwe do zastosowania wszędzie, w każdej sytuacji;
– 8 Certyfikatów w tym uzyskanie najwyższego stopnia potwierdzającego kompetencje w zawodzie coacha – Certyfikatu Master Life & Career Coach.


Licensed International Master Life&Career Coach – certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group
Licensed Practitioner of Life &Career Coaching – ( 40 h teoria i praktyka ) certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group
Advanced Practitioner Practitioner of Life&Career Coaching – ( 48 ) certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group
Self-Awareness Coach – course Self-Awareness Coaching Certification Training – ( 8h ) certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group
Licensed International Coach and Counsellor of The 4-W Strategy – course The 4-W Strategy Practitioner Certification Training ( 16h) – certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group
Licensed International Master Coach and Counsellor of The 4-W Strategy – course The 4-W Strategy Master Coach&Counsellor Certification Training ( 32h ) – certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group
Licensed International Master Coach and Counsellor of The 7-W Strategy – certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group
Licensed International Coach and Consultant Meta Recruitment and Selection of Employees – course Meta Recruitment and Selection of Employees
Warsztat Samoświadomości i Misji Zawodowej – Instytut Coachingu i Mentoringu; Przemysław Walter Group
Warsztat – Niepowstrzymana kariera – Instytut Coachingu i Mentoringu; Przemysław Walter Group
Business Expert Empire – szkolenie dające kompetencje i uprawnienia Business Coacha i Konsultanta – Instytut Coachingu i Mentoringu; Przemysław Walter Group

Doradca zawodowy i Specjalista ds. Zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie ( kurs 120 godzin ) – PM Management Group
Kurs ,,Racjonalna Terapia Zachowania I stopnia” – dyplom – Pracownia Twoich Przekonań – prowadząca dr n. med. Agnieszka Kałwa ; Patronat – dr Mariusz Wirga Kierownik Naukowy Kursu/Dyrektor Programu RTZ w Polsce
Warsztat ,, Train the Trainer” – Trening umiejętności trenerskich – 30h dydaktycznych (praktyka i teoria, zakończone egzaminem/ dyplom i zaświadczenie nr z rejestru: 01/02/13/TR/WAW) – Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork;
Specjalista ds. HR (rekrutacja i selekcja) – Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl ( 60h; nr z rejestru: 64/09/2012/HR/WAW )
Praktyk i Master NLP – Polski Instytut Neurotransgresji ; G.Halkiew ( Nr zaświadczenia MEN 104/2012)
Dyplomowany Coach NLP – Cech Naturopatów i Hipnotyzerów ( Nr zaśw. MEN 104/2012; ISO 9001-2000 Nr PL8000225 )
Doradca Personalny ( kod zawodu 242303) – Polskie Centrum Ustawicznego Kształcenia Dorosłych ,, RADIUS” Akredytowana Niepubliczna Placówka Oświatowa
Wykładowca, instruktor – CENTRUM SZKOLENIOWE EUROPOL – kurs metodyczno-dydaktyczny dla szkoleniowców.
Kurs samokontroli umysłu metodą Silvy I i II stopnia – Silva Polska ( wykładowca – Andrzej Wójcikiewicz)
Model GROW w Coachingu – Grupa SET, Akademia Trenerów
Kurs trenerski – Program Trenerów Wewnętrznych w Administracji Państwowej ( 80 h )

Warsztaty i kursy z tematyki:
– Time Line Therapy ( TLT ) – MastermindTraining / Michał Jankowiak;
– Integral Eye Movement Therapy ( IEMT) – MastermindTraining/ Michał Jankowiak;
– Core Transformation – MastermindTraining / Michał Jankowiak;
– Warsztat hipnozy regresywnej – Polski Instytut Neurotransgresji / Grzegorz Halkiew;
– Warsztat regresji karmicznej – Gabriela Bukała;
– Ustawienia rodzinne wg Berta Hellingera – Polski Instytut Neurotransgresji/ Grzegorz Halkiew;
– Szereg szkoleń, warsztatów i kursów z kompetencji społecznych, menadżerskich, coachingowych, trenerskich i doradczych.

PRYWATNIE

Człowiek renesansu , pasjonat i entuzjasta życia, humanista, meloman, muzyk, twórca, podróżnik, zapalony zwolennik samorozwoju, aktywności  i zdrowego stylu życia. 

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY
Jeśli chcesz zbudować fajny lifestyle oraz karierę i znaleźć równowagę między życiem a pracą to musimy się koniecznie poznać.
Umów się już dziś na sesję demo. Opowiesz mi o sobie, problemach z jakimi się zmagasz, potrzebach, obawach, pragnieniach jakie nie dają Ci spokoju.
Wysłucham Cię, zapewnię poufność, bezpieczeństwo i profesjonalne podejście.
Zdiagnozuję źródła Twych problemów i opracuję plan zaradczy. Pomogę Ci odkryć Twe kluczowe potrzeby, wyznaczyć prawidłowo cele w najważniejszych sferach życiowych, przeanalizujemy aktualną sytuację, pomogę opracować strategię, określić niezbędne zasoby, mocne strony, zidentyfikować słabości i zagrożenie oraz zaplanować konkretne działania, które będziesz podejmować w imię realizacji celu. Będę Cię wspierał, motywował, inspirował, monitorował i dawał i konstruktywne info zwrotne.
Kiedy będzie potrzeba wpłynę na Twoje nastawienie, stan emocjonalny, sposób myślenia, zachowania i umiejętności, przekonania i wartości. Pomogę uporać Ci się z konfliktami wewnętrznymi, głosem krytycznym, zwątpieniem i słomianym zapałem.
Kiedy uznam to za stosowne to dam Ci gotowe rozwiązania, strategię, swoją wiedzę i doświadczenie życiowe, abyś szybciej rozwiązał problemy i osiągnał kluczowe cele.
Umów się już dziś na Wstepną Konsultację

Zapraszam do współpracy
Tomasz Kołdrowski – Life&Career Coach, Trener, Doradca

REFERENCJE
Poniżej zamieszczam kilka opinii, podziękowań od klientów coachingu. Jeśli jesteś zadowolony/a z efektów pracy ze mną i masz ochotę i Ty podzielić się swymi wrażeniami, historiami zmian to napisz proszę na maila, krótki acz merytoryczny komentarz. Będzie to dla mnie cenna informacja zwrotna, bym jeszcze lepiej wykonywał swą pracę oraz dowód jakości moich usług w oczach przyszłych klientów coachingu.
Jeśli jesteś moim obecnym lub byłym klientem i chcesz mi wystawić referencje to wyślij je w komentarzu lub prześlij na maila coachingdlaciebie(małpka)wp.pl
Za wszystkie podziękowania szczerze dziękuję.
Tomasz Kołdrowski

Poczytaj opinie

OPINIE KLIENTÓW NA DOBRYCOACH.PL