Poniżej zamieszczam kilka opinii, podziękowań od klientów coachingu. Jeśli jesteś zadowolony/a z efektów pracy ze mną i masz ochotę i Ty podzielić się swymi wrażeniami, historiami zmian to napisz proszę na maila, krótki acz merytoryczny komentarz. Będzie to dla mnie cenna informacja zwrotna, bym jeszcze lepiej wykonywał swą pracę oraz dowód jakości moich usług w oczach przyszłych klientów coachingu.
Jeśli jesteś moim obecnym lub byłym klientem i chcesz mi wystawić referencje to wyślij je w komentarzu lub prześlij na maila coachingdlaciebie(małpka)wp.pl
Za wszystkie podziękowania szczerze dziękuję.
Tomasz Kołdrowski

Coaching kariery z Tomkiem dał mi bardzo dużo. Zyskałem odpowiednie nastawienie do życia, poznałem moje mocne strony i cały zawodowy potencjał ,jak to fachowo nazywasz, odkryłem co i dlaczego chcę robić, usunąłeś moje wszelkie lęki, wątpliwości, blokady, uwolniłeś moją moc. Zawdzięczam Ci naprawdę dużo. Udało mi się zaawansować, lepiej zarabiać i złapać dodatkowe zlecenia. Czuję się dziś wspaniale. Wielkie dzięki Tomku. Mirek Kowalski – Kierownik Sprzedaży ( Warszawa 2018)

Bardzo dziękuję Ci za pomoc w odnalezieniu mojej nowej drogi zawodowej i przeprowadzeniu mnie przez bardzo trudny okres w moim życiu i karierze. Zanim zaczęliśmy pracę nad moim przypadkiem czułam się nieszczęśliwa, zrezygnowana,a moja poprzednia praca zupełnie mnie nie cieszyła. Od dawna czułam, że to nie moja bajka i coraz bardziej miałam poczucie, że pracując tam dalej marnuję mój potencjał, męczę się, każdego dnia zmagam się z rzeczami, do których nie mam predyspozycji i mnie nie pasjonują. To powodowało narastające napięcie, stres, frustrację, a w efekcie problemy zdrowotne i emocjonalne. Bałam się wykonać jakiś konkretny krok, by coś zmienić uwiązana strachem przed utratą płynności finansowej, nawet nie miałam pomysłu na siebie, nie wiedziałam jak sobie poradzić z tym wszystkim. Spotkania z tobą okazały się dla mnie bardzo pomocne, okazałeś mi wiele zainteresowania, empatii, zaangażowania w pomoc mi. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy ponieważ, dzięki Tobie poznałam dobrze swoje predyspozycje, zdolności, mocne strony, udało się mi pokonać wewnętrzne lęki, wątpliwości, wytyczyć długoterminowy kierunek działania i zrealizować to, co ustaliliśmy. Dziś jestem spełniona, zadowolona i moja praca sprawia mi dużo satysfakcji i wreszcie czuję, że jestem we właściwym miejscu. Poprawiły się dzięki temu moje zarobki, samopoczucie i ustąpiły problemy zdrowotne. Jeszcze raz gorąco dziękuję i polecam bliskim.
Marzena – księgowa i spełniona zawodowo kobieta

Kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy byłam w naprawdę kiepskim stanie. Problemy z jakimi się aktualnie musiałam mierzyć (utrata pracy, dług i rozpad wieloletniego związku) doprowadziły mnie do kryzysu i długotrwałego stresu. Dzięki Tobie odzyskałam równowagę psychiczną, ugasiłam tzw. pożary, odzyskałam wiarę w siebie, entuzjazm, nauczyłam się znacznie lepiej sobie radzić ze stresem i codziennymi problemami. Widzę, że razem z Tobą udało mi się osiągnąć bardzo dużo i jestem z siebie dumna. Pomogłeś mi rozwiązać moje bieżące problemy. Dzięki Tobie pokonałam stan kryzysowy, znalazłam fajną pracę i poprawiłam sytuację finansową. Związku nie udało się naprawić, bo do tanga trzeba dwojga, ale zaczęłam się spotykać z naprawdę fajnym, wartościowym facetem i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mariola Krawczyk – z Warszawy ( 2018 )

Bardzo pomogłeś mi w rozwiązaniu moich problemów. Dzięki Tobie na nowo uwierzyłem w siebie, zyskałem motywację do działania, wprowadziłem naprawdę istotne zmiany życiowe. Pomogłeś mi bardzo również w podniesieniu mojej pewności siebie, odwagi. Jest Moc. Andrzej ( Radom 2018)

Praca z Tomaszem, to efekt i satysfakcja. Konkretna, szybka i skuteczna w inspiracja w pójściu do przodu przy napotkaniu trudnych problemów osobistych i biznesowych. Niewątpliwie Tomasz dobrze opanował arkana sztuki coachingowej, dobrze zarządza czasem, dobrze trzyma kurs zmierzający do rozwiązania problemu. Bez wątpienia można powiedzieć, że czas poświęcony na coaching z Tomaszem, jest dobrze wykorzystanym czasem. Kris Fornalski – przedsiębiorca.

Sesje diagnozowania talentów i mocnych stron, jakie poprowadził ze mną Tomek uświadomiły mi jaki mam w sobie moc, ile mam zdolności, o których wcześniej nie wiedziałem lub nie zdawałem sobie z nich sprawy. To pozwoliło mi naprawdę uwierzyć w siebie, stać się bardziej świadomym tego co jest moim potencjałem, zaletami. Przeszedłem liczne ćwiczenia oraz ankiety, dzięki którym wiem czym kierować się w szukaniu pracy, do jakich firm, ról w zespole najlepiej pasuję, w jakich zawodach mam szansę odnieść sukces. Dzięki Tomkowi, bardziej wierzę w siebie, wzrosła moja motywacja, entuzjazm, mam konkretny kierunek zawodowy, cele, plan działania i pierwsze sukcesy. Przez cały czas pracy czułem wsparcie, wiarę we mnie i zaangażowanie we wspólną pracę ze strony Tomka, który jest bardzo dobrym coachem, a przede wszystkim świetnym, wartościowym i przyjaznym człowiekiem. Wielkie dzięki. Paweł Michalski.

Jestem bardzo zadowolona z serii spotkań – coaching kariery i doradztwo zawodowe, które odbyłam z Tomkiem. Proces ten pozwolił mi lepiej poznać i zrozumieć siebie, odkryć swoje wartości, to co dla mnie naprawdę, poznać moje mocne strony, zdolności, predyspozycje zawodowe. Dzięki wielu ciekawym ćwiczeniom, testom i inspirującym pytaniom udało mi się wreszcie z pomocą Tomka odkryć swoje powołanie zawodowe, kierunek rozwoju, wyznaczyć i zrealizować najważniejsze cele. Dziękuję. Ola, freelancer.

Tomek to świetny coach, doradca. Ma niesamowita wiedzę, empatię, jest kreatywny, potrafi motywować i wspierać w nawet wydawać, by się mogło beznadziejnych przypadkach, za jaki uważałem siebie. Dzięki wspólnej pracy znowu uwierzyłam w siebie, zrozumiałam co jest dla mnie ważne, co mnie naprawdę kręci, do czego mam naturalne predyspozycje oraz jaki mogę zrobić z tego użytek. Przeszłam bardzo głęboki proces przemiany wewnętrznej, mam wyznaczony konkretny kierunek, plan działania i wsparcie Tomka w tej całej drodze. Martyna S. (2016)

Tomasz to bardzo dobry Coach. Potrafi wydobyć z ciebie najgłębszy potencjał i zmienić negatywne trendy w twoim życiu. Zaangażowanie i profesjonalizm wobec klienta. Jestem bardzo zadowolony bo wyciągnął mnie z depresji i brak perspektyw w stronę jaśniejszej przyszłości i spełnieniu moich marzeń. Gorąco polecam Pana Tomasza.” 16.11.15 Tom Paulsen (Norwegia , 2015)

Pragnę serdecznie podziękować Panie Tomaszu za otworzenie mi oczu na wiele istotnych spraw, które były nie były w moim życiu pozamykane, a jedynie zepchnięte głęboko pod dywan. Pomógł mi Pan dostrzec szereg moich ograniczających myśli, poglądów i odblokować te przykre emocje, by mogły się mi ujawnić, przekazać informację i spokojnie ulotniły się a ja poczułam się wreszcie wolna, lżejsza i szczęśliwsza. Praca z Panem odmieniła moje życie na lepsze. Katarzyna W – handlowiec FMCG, W-wa

Piszę, by wyrazić swoją wdzięczność za pomoc, jaką uzyskałem dzięki sesjom coachingu. Wreszcie wszystkie moje dylematy i wątpliwości się rozwiązały, a ja wreszcie uświadomiłem sobie, że przez lata popełniałem wciąć takie same błędy, działając uparcie jak osioł, uciekając przed zmianą błędnie oczekiwałem, że wszystko samo jakoś się ułoży. Niestety nic się nie układało, tylko waliło na głowę, a do tego narastała jeszcze frustracja co odbijało się na moim zdrowiu, pracy i relacjach z dziewczyną. Dzięki Tobie Tomku wyszedłem z tego zaklętego kręgu, pozbyłem się lęków,  ograniczeń i chorych przekonań jakie przez lata mnie sabotowały i sytuacja się nie zmieniała.  Teraz stałem się bardziej elastyczny w zachowaniach, sposobach myślenia, nie boję się zmian, a nawet je lubię, traktuję je jak wyzwanie, dałem sobie prawo do pomyłek na drodze do celu. Czuję się wyzwolony i pełen entuzjazmu. Szkoda tylko, że wcześniej nie miałem okazji trafić na Ciebie, ale cóż może tak musiało być. Jak to mówi stare chińskie przysłowie ,, Jak uczeń jest gotowy to i Mistrz się pojawia”. Pozdrawiam ciepło Sebastian S – nauczyciel

Po coachingu
Dziś jak pisze z perspektywy czasu, nie tak na świeżo, mogę obiektywnie stwierdzić, że coaching kariery to jedna z najlepszych rzeczy jakie mnie ostatnio spotkały. Przez lata motałam się jak jakieś dziecko we mgle w temacie kierunku studiów i mej drogi zawodowej. Wypalałam się energetycznie, traciłam czas, siłę, nie wykorzystywałam swego prawdziwego potencjału, robiąc przypadkowe rzeczy i co parę miesięcy traciłam pracę, zastanawiałam się co ze mną jest nie tak, że nie mogę znaleźć swej drogi. Coaching z Tobą otworzył mi oczy, oświecił, z pewnych spraw nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, inne były dla mnie niby oczywiste, ale nic z ta świadomością nie robiłam i dlatego moje życie się nie zmieniało. Zdałam sobie sprawę, że sama powierzchowna świadomość tego, ,,co się powinno robić, jak żeby było dobrze” jest nic nie warta jeśli nie przełożę tej wiedzy na konkretne działanie, nie zmienimy nawyków, nie odkryjemy podświadomych blokad, które nie pozwalają przez lata dokonać zmiany i człowiek drepcze w miejscu, zafiksowuję się. Dzięki sesjom odkryłam moje predyspozycje i uwolniłam mój ukryty potencjał, który dziś wykorzystuję z przyjemnością. Każdego dnia wstając rano i kładąc się sprać wykonuję ćwiczenie, które mi poleciłeś i to naprawdę działa. Odpaliłam wreszcie w sobie swój wewnętrzny system GPS i sukcesywnie zmierzam do przodu, kierując się nim. Dziękuję. Ania M – Administracja państwowa, Warszawa

Coaching z Tobą uwolnił mnie z więzów lęków, uprzedzeń, uwolnił od demonów przeszłości. Przestałem widzieć siebie jako ofiarę, usprawiedliwiać, niepotrzebnie chłostać za błędy przeszłości, obwiniać wszystkich wokół za to jakie mnie spotykały doświadczenia. Przestałem być ofiara losu, niewolnikiem przypadku w pułapce swoich negatywnych emocji. Dziś zrozumiałem, że tylko ja jestem odpowiedzialny za to jak wygląda moje życie, za swoją przeszłość, teraźniejszość i przeszłość. Wybaczyłem wszystko wszystkim z przeszłości, wybaczyłem sobie swoje dawne błędy, wiem, że przeszłości już nie ma, zostały tylko jej efekty dzisiaj oraz wyciągnięta nauka. Mam być obecny Tu i Teraz bo tylko to ma znaczenie i to jak żyję dziś, jakie wyznaję wartości, jakich wyborów dokonuję, moje działania, decyzje ma oczywisty wpływ na to jaka będzie moja przyszłość. Wielkie dzięki. Wojtek W- Art Menadżer

Do mojego osobistego, wieloletniego Coacha Tomka – po licznych sesjach coachingu życiowego i wielu trudnych momentach na zakrętach życia.
Na samym początku trywialnie – podziękuję. Tylko i aż. Z naciskiem na AŻ.
Dzięki za wiarę we mnie i fantastyczną motywację jakiej mi dostarczasz, dzięki za kreatywność i power jaki dajesz. Motywacja, o jakiej wspomniałem czasem przychodzi od najbliższych, którzy widza i czuja więcej niż zobojętniali obserwatorzy.. Przyjaźń to bardzo bogate emocjonalnie uczucie, jedno z najwyższych, którym należy się cieszyć i dziękować. Zatem dziękuję Ci Tomku, za Twój nieprzeciętny intelekt, wiarę w ludzi, za cudowną błoga radość odkrywania wielowymiarowej siatki prawd, tez i dróg zracjonalizowanych odczuciem nadciągającego sedna radości co się zowie. Tu nie chodzi o treść, jakże oczywiście cenną., ale o motywujące emocje; jakże wspaniale być artystą wewnątrz swej własnej duszy?A o ile wspanialej jest móc , umieć rozpalać emocje, być żywym płomieniem dobrej energii, która zapala nadzieję i pobudza do działania? Zawsze byłem pod wrażeniem tego, co w życiu nie zdarza się dwa razy. Takim ,, wydarzeniem” jest czysta przyjaźń bezinteresowna., jest chęć poczucia szczęścia, nie tylko własnego, co wspólnego, uśmiechu wywołanego a nie wytworzonego. Dziękuj, że tak głęboko i mądrze postrzegasz życie i potrafisz doceniać ludzi, inspirować i wydobywać z nich to co najcenniejsze. Darek Rak – elektronik, fotograf, podróżnik

Tomku, dziękuję za sesje. Za Twoje przygotowanie i wiedzę, konkretny plan i jego wdrożenie, mnogość stosowanych narzędzi, pokazanie czym są metaprogramy i przećwiczenie ich na własnej skórze oraz za większą świadomość samej siebie. Katarzyna Juszczak

Pracowałem z Tomaszem nad przebudową mojego życia. Pomógł mi poprawić kulejące sprawy, wyznaczyć i zrealizować konkretne cele i ułożyć wszystko na moich warunkach. Z perspektywy czasu wiem, że bez Ciebie ni było by to proste. Dziękuję bardzo
Robert W – Art Director
 
Stres, kryzys życiowy, spadek motywacji i skuteczności na polu zawodowym. Dobrze że trafiłem na Ciebie. Pomogłeś mi uporać się z mymi trudnościami. Dzięki Tobie wszystko powróciło na właściwy tor. Tomek to bardzo dobry, skuteczny, zaangażowany specjalista od pomagania. Coaching z nim to bardzo dobra inwestycja. Krzysiek Janowski – muzyk i przedsiębiorca
 
Tomasz Kołdrowski to skuteczny i bardzo pomocny specjalista oraz wielki pasjonat rozwoju osobistego. Potrafi wykryć i rozwalić wszelkie blokady i ograniczenia oraz wzmocnić, zmotywować i wydobyć potencjał. Dziękuję – Robert Wójcik
 

 OPINIE KLIENTÓW NA DOBRYCOACH.PL

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ