You are currently viewing Zostań fachowcem od upraszczania procesów w firmie

Zostań fachowcem od upraszczania procesów w firmie

Żyjemy w czasach, w których jesteśmy przytłoczeni nadmiarem. Nasze DVD mają już więcej funkcji niż potrafimy opanować. Półki urywają się pod stertami dziesiątków aparatów, telefonów, mikrofalówek, telewizorów, kamer. Nikt już chyba dokładnie nie wie czym się różni jeden od drugiego i dlaczego cena każdego jest inna.
Dlatego zapamiętaj:
Każdy człowiek, z którym masz kontakt jest przytłoczony nadmiarem. Jeśli więc chcesz mu coś skutecznie przekazać to naucz się prostoty. Klarowność budzi zaufanie. Klarowność budzi wiarę. Ludzie uważają klarowność za oznakę prawdziwego eksperta bardziej znaczącą niż jego zawodowe osiągnięcia i nagrody. Aby stać się mistrzem upraszczania i ekspertem od komunikacji kieruj się w życiu jedną prostą zasadą.
Zasada: O skuteczności komunikacji świadczy efekt, który otrzymujesz.
Co to oznacza w praktyce? Jeśli próbujesz coś komuś zakomunikować, a ta osoba tego nie zrozumie, to otrzymujesz właśnie informację, że twój komunikat nie był precyzyjny dla tej osoby. Musisz więc przekazać go ponownie dokonując jakiejś korekty.

Mam nadzieję, że ten wpis był dla Ciebie wartościowy i pomocny. Jestem ciekaw Twoich wniosków.
Jeśli spodobał Ci się mój artykuł, to będę Ci wdzięczny, jak go udostępnisz i zostawisz komentarz.

Pozdrawiam Cię życząc sukcesów
Tomasz Kołdrowski – Life&Career Coach, Konsultant Kariery

Kołdrowski

Tomasz Kołdrowski - Life&Career Coach, Konsultant Kariery, Trener Rozwoju Osobistego. Wspieram ludzi w obszarze zarządzania życiem i karierą zawodową. Pracuję z ludźmi niezadowolonymi ze swego życia zawodowego, którzy czują, że nadszedł już czas na konkretne zmiany. Wspieram ich w pokonaniu trudności i osiąganiu celów zawodowych. Pomagam im zbudować udaną karierę na solidnych fundamentach. Dzięki mnie mają satysfakcjonującą pracę, ,w której w pełni wykorzystują swój potencjał i realizują misję zawodową.

Dodaj komentarz

19 − sześć =