ZAPROJEKTUJ

WSPANIAŁĄ KARIERĘ

Coaching Kariery + Doradztwo Zawodowe

Stoisz właśnie przed ważną zmianą zawodową – zmiana firmy, zawodu, stanowiska lub powrót do pracy po dłuższej przerwie ?

Jesteś absolwentem po studiach, który chce świadomie obrać drogę zawodową?

Szukasz fachowego wsparcia w przekwalifikowaniu zawodowym i skutecznym znalezieniu pracy w nowym zawodzie?

Wahasz się, czy wrócić do tej samej pracy po urlopie macierzyńskim?

Spędzasz w jednej firmie wiele lat i chcesz coś zmienić, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Potrzebny Ci dłuższy urlop, ale nie chcesz zaprzepaścić dotychczasowych osiągnięć?

A może chcesz dokonać fundamentalnych zmian w swojej karierze zawodowej?

Masz poczucie, że Twoja kariera stanęła w miejscu i że się nie rozwijasz?

Nie lubisz swojej pracy, zawodu, firmy, branży i coraz bardziej frustruje cię ta sytuacja?

A może to inni wokół Ciebie awansują, mają ciekawsze zadania i czerpią więcej satysfakcji ze swojej działalności zawodowej?

Twoja praca Cię nudzi, frustruje, stresuje, wypala i czujesz, że najwyższy czas na konkretne zmiany?

A może szukasz pracy, bo poprzednia nie spełniła Twoich oczekiwań?

A może w obecnej pracy czujesz się nie doceniany i zastanawiasz się nad jej zmianą?

Może też jest tak, że ciągle zmieniasz pracę i nigdzie nie możesz zagrzać miejsca na dłużej?

Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań twoja odpowiedź brzmi TAK, to wiedz o tym, że jesteś w dobrym miejścu i czytaj dalej.

Cokolwiek nie odpowiada Ci w Twoim życiu zawodowym wiedz, że pracując nad sobą możesz dokonać znaczących zmian w swoim otoczeniu! Spędzasz w pracy większość swojego czasu, więc warto zadbać o to, żeby ten dobrze wykorzystać.

Zasługujesz na to, żeby mieć satysfakcjonującą pracę, a jednocześnie cieszyć się  uznaniem i otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie. Zadbaj o to, żeby mieć dobre relacje ze swoim przełożonym, ze swoimi współpracownikami, z podwładnymi i z klientami.

Twoja praca zajmuje większą część Twojego życia, a Ty masz realny wpływ na Twoje życie.

Jasno definiując swoje wartości i cele zawodowe oraz pracując w kierunku ich zrealizowania, przejmiesz kontrolę nad swoim życiem zawodowym i każdego dnia będziesz dążyć do tego, żeby było takie, jakie chcesz mieć.

Najlepszym sposobem na dokonanie fundamentalnych zmian na lepsze w swojej karierze zawodowej jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy.

Jestem doświadczonym coachem kariery, doradcą personalnym i zawodowym. Mam za sobą bogate i różnorodne doświadczenie życiowe i zawodowe, które w połączeniu z wykształceniem, naturalnymi predyspozycjami do zawodu oraz pasją do wspierania klientów w rozwoju czyni mnie skutecznym specjalistą.

Doradzam kompleksowo w kwestiach dotyczących życia zawodowego opierając się na analizie dotychczasowej ścieżki kariery, planów na przyszłość i potencjału konkretnej osoby. Daję Ci również informację zwrotną w oparciu o sytuację na rynku pracy.

Jako Coach będę pomagał Ci w obiektywnej ocenie własnej sytuacji, tak byś samodzielnie mógł ocenić swoje bieżące szanse i możliwości, własne umiejętności, mocne strony, a następnie określił, jakie swoje kwalifikacje, zdolności chciałbyś wykorzystywać w pracy i co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze w życiu zawodowym.

Pomogę Ci zrozumieć, jakie cechy, umiejętności potrzebujesz w sobie rozwinąć, aby świadomie pokierować własną karierą. W rezultacie podejmiesz konkretne działania, dzięki którym uzyskasz większą satysfakcję z własnego rozwoju zawodowego.

Stosuję najlepsze narzędzia doradczo-coachingowe, opracowane przez czołowych, światowych menadżerów, trenerów zarządzania i liderów HR. Dzięki takiemu podejściu mój proces jest unikalny, konkurencyjny, a przede wszystkim skuteczny, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów.

Aby jak najlepiej wpsierać moich klientów w rozwiązywaniu problemów zawodowych stale rozwijam moje kompetencje merytoryczne tj:

 1. Znajomość przepisów prawnych normujacych zasady przeprowadzania doradztwa.

 2. Znajomość podstawowych teorii z zakresu realizowanych zadań, takich jak psychologiczne teorie rozwoju i zawodowego funkcjonowania ludzi.

 3. Znajomość podstaw zawodoznawstwa, a w szczególności rynku pracy, wolnych miejsc pracy, charakterystyki osób kierowanych do pracy.

 4. Znajomość zasad doboru ludzi do pracy i pracy do ludzi.

 5. Znajomość oceny kwalifikacji, predyspozycji i innych cech klienta, umiejętność prowadzenia rozmowy i obserwacji.

 6. Umiejętność negocjacji.

 7. Umiejętność pomagania ludziom przez dłuższy czas tj: monitorowania klienta w kierowaniu własną karierą zawodową; uczenia strategii postępowania w celu efektywnego rozwoju kariery zawodowej oraz korygowania niewłaściwych postaw.Aby zapewnić profesjonalny poziom moich usług dbam szczególnie o etykę pracy z klientem, dzięki przestrzeganiu poniższych zasad:

 1. Zasada przestrzegania godności ludzkiej.

 2. Zasada odpowiedzialności.

 3. Zasada kompetencji.

 4. Zasada zachowania tajemnicy zawodowej.

 5. Zasada zaufania.

 6. Zasada dotycząca zabiezpieczenia dobra klienta.Zapraszam Cię serdecznie do skorzystania z programu

Coaching Kariery i Doradztwo Zawodowe

Jest to solidny, efektywny i profesjonalny program rozwojowy, skoncentrowany na tym, aby przeprowadzić cię przez proces tworzenia wymarzonej kariery zawodowej. Składa się on z kilku kluczowych etapów, jakie musisz przejść, aby osiągnąć ten cel.

Mój Proces Doradczo-Coachingowy

Etap I – CEL

Wyznaczenie, doprecyzowanie i zwymiarowanie wg metody SMART Celu Procesowego ( długoterminowego ), czyli oczekiwanego finalnego efektu naszej współpracy oraz celów na daną sesję.

Etap II – Rzeczywistość

Określenie miejsca, w którym jesteś, punktu startowego, zidentyfikowanie tego, to co do tej pory udało ci się w tym obszarze osiągnąć, co już umiesz, co działa oraz twoich dotychczasowych doświadczeń i osiągniętych efektów. Ocenimy bardzo realnie twoje aktualne położenie względem wyznaczonych celów, do których realizacji zmierzasz.

Etap III – Opcje

Opracowanie potencjalnych sposobów realizacji celu, identyfikacja wszelkich możliwych strategii i rozwiązań. Analiza kilku opcji pod kątem skuteczności, dostępności i trafności. Wybranie najlepiej rokującej strategii i zbudowanie planu działania. Zidentyfikowanie wszelkich zasobów wewnętrznych i zewnętrznych oraz szans i zagrożeń. Opracowanie potrzebnej wiedzy, umiejętności, wsparcia oraz sposobów na zminimalizowanie ryzyk stworzenie planów awaryjnych.

Etap IV – Działanie

Jest to etap wdrażania planu działania, strategii i technik prowadzących do realizacji celów. Raportujesz mi swoje postępy, dzielisz się swymi doświadczeniami. Razem analizujemy twe sukcesy i porażki. Pomagam ci wyciągnąć konstruktywne wnioski, uczyć się, rozwijać i modyfikować twoje działania do skutku. Daję ci konstruktywne informacje zwrotne, pozytywne wzmocnienie, motywację, inspirację i pomagam rozwiązać wszelkie trudności.

Nie martw się. Nie będziesz w tym sam. Ja będę tu twoim Przewodnikiem, Nauczycielem, Motywatorem i krok po kroku przeprowadzę Cię za rękę od punktu Start do Mety.

Będę dzielił się z tobą moją profesjonalną wiedzą z zakresu coachingu kariery, doradztwa zawodowego i personalnego, marketingu, brandingu personalnego oraz moim doświadczeniem życiowym i zawodowym.

Dostaniesz ode mnie wiedzę, narzędzia, metody, odpowiednie nastawienie i umiejętności, wsparcie, motywację, inspirację oraz okazję do ćwiczeń.Jeśli tylko zdecydujesz się na współpracę ze mną, weźmiesz całkowitą odpowiedzialność za siebie i w pełni zaangażujesz się w proces, to gwarantuję ci, że osiągniesz ze mną swe cele zawodowe.

Mój program kariery obejmuje takie zagadnienia jak:

 • diagnoza potencjału osobistego i predyspozycji zawodowych;

 • praca z mocnymi i słabymi stronami;

 • indentyfikacja kluczowych wartości, pasji, aspiracji i priorytetów;

 • analiza potrzeb rynkowych;

 • misja zawodowa oraz kierunki i sposoby jej realizacji;

 • badanie dopasowania do kultury organizacyjnej, firmy, stanowiska i roli zespołowej;

 • skuteczne strategie zdobywania pracy;

 • tworzenie dokumentów aplikacyjnych;

 • przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej;

 • efektywność w pracy;

 • kariera freelancera;

 • własny biznes;

 • rozwój zawodowy

Proces doradztwa zawodowego i coachingu kariery w moim wydaniu zaczyna się od wstępnej telefonicznej darmowej konsultacji ( tel, skype – 60 minut ). Konsultacja pełni funckję diagnostyczną, informacyjną i organizacyjną. Pozwala ona nam lepiej się poznać, przeanalizować twoją sytuację, wyklarować cele na proces, dobrać odpowiedni pakiet i ustalić zasady współpracy.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

Umów Się Już Teraz Na Darmową Konsultację

Aby zamówić coaching skontaktuj się ze mną przez FORMULARZ KONTAKTOWYdostępny na stronie lub napisz do mnie maila coachingdlaciebie@wp.pl , wpisując w tytule ,,PROJEKT KARIERA”.

Poniżej masz linki do ankiet. Pobierz je, wypełnij i odeślij do mnie.

Czy coaching jest dla Ciebie

Ankieta Pre-coachingowa

Tomasz Kołdrowski – Life&Career Coach, Konsultant Kariery, Diagnosta Potencjału Zawodowego

Poznaj opinie klientów – TESTYMONIALE

Przygotowałem dla Ciebie kilka Pakietów Rozwojowych

W zależności od czasu, jaki możesz poświęcić na pracę nad sobą i możliwości finansowych wybierzesz sobie ten najbardziej pasujący do twej sytuacji.

 1. Pakiet 1 miesięczny – 400-800 zł

4 sesje/co tydz/60 min – 800 zł

2 sesje/co 2 tyg/120 min – 800 zł

2 sesje/co 2 tyg/90 min – 600 zł

1 sesja/miesiąc/60 minut plus 6 maili – 400 zł

 1. Pakiet 3-miesięczny – 1200-2400 zł

4 sesje/co tydz/60 min/3 miesiące (12 sesji) – 2400 zł

2 sesje/co 2 tyg/120 min/3 miesiące (6 sesji) – 2400 zł

2 sesje/co 2 tyg/60 min/3 miesiące (6 sesji) – 1800 zł

1 sesja/miesiąc/60 minut + 6 maili/3 miesiące ( 3 sesje i 18 maili) – 1200 zł

 1. Pakiet 6-miesięcy – 2400-4800 zł

4 sesje/co tydzień/60 min/6 miesięcy (24 sesje) – 4800 zł

2 sesje/co 2 tygodnie/120 min/6 miesięcy (12 sesji) – 4800 zł

2 sesje/co 2 tygodnie/60 min/6 miesięcy (12 sesji) – 3600 zł

1 sesja/na miesiąc/60 min/6 maili/6 miesięcy (6 sesji plus 36 maili) – 2400 zł

GOTOWE PROGRAMY ROZWOJOWE

Program – Diagnoza Potencjału i Predyspozycji Zawodowych

Program – Mocne Strony

Program – Praca Szyta Na Miarę

Program – Zarabiaj Na Pasji

Program – Wartościowa Praca

Program – Potrzeby Klientów i Rynku Pracy

Program – Misja Zawodowa i Ścieżka Kariery

Program – Efektywne Strategie Zdobywania Pracy

Program – Skuteczne Dokumenty Aplikacyjne

Program – Rozmowa Kwalifikacyjna

Program – Zasady Sukcesu Zawodowego

Program – Wybieram Własny Biznes

Serdecznie zapraszam do współpracy

Tomasz Kołdrowski – Master Life&Career Coach, Doradca