DOKUMENTY APLIKACYJNE NOWEJ GENERACJI

 

Jeśli szukasz pracy to z pewnością już wiesz:

99,2 % cv niestety ląduje w koszu pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia.

Większość rekruterów poświęca mniej niż 30 sekund na analizę każdego cv.

Masz niespełna kilka sekund na skuteczną sprzedaż swoich kompetencji w cv.

 

Extreme CV

Odkryj zaawansowane strategie i techniki jak napisać dobre, nowoczesne, najlepsze CV i dostać pracę.

Twoje podejście do sprzedaży swoich kompetencji już nigdy nie będzie takie samo.

Obojętnie czym się zajmujesz i kim jesteś, jeśli szukasz pracy w tradycyjny sposób musisz nauczyć się jak napisać dobre CV.

Dzięki pracy ze mną po raz pierwszy dowiesz się, dlaczego prawidłowe pojmowanie istoty poszukiwania pracy i jej celów jest niemal dokładnym przeciwieństwem tego jak większość ludzi pojmuje, przygotowuje się i prezentuje w całym tym procesie.

Nauczę Cię zaawansowanych strategii i technik, jak napisać dobre, nowoczesne, najlepsze CV i skutecznie sprzedać swoje kompetencje w 3 sekundy.

Korzyści :

Poznasz możliwości Extreme CV i zaczniesz wykorzystywać je do skutecznego pozycjonowania siebie w oczach rekrutera.

Dowiesz się jak przygotować CV, aby stworzyć i podtrzymać obraz w pełni kompetentnego i dopasowanego kandydata na wybrane stanowisko pracy.

Nauczysz się zasad skutecznej sprzedaży kompetencji na rynku pracy.

 

Zapamiętaj!

Nie ma sensu pisać jednego wzoru CV i rozsyłać go na różne stanowiska

Dobre, nowoczesne i skuteczne CV powinno pełnić rolę ulotki reklamowej i ma być odpowiedzią na wymagania postawione w ogłoszeniu o pracę oraz w przekonywujący sposób się do nich odnieść i udowodnić, że rozumiemy pracę na danym stanowisku, w jak najlepszym stopniu spełniamy wymagania odnośnie wiedzy, doświadczenia, umiejętności i wykształcenia i jesteśmy odpowiednim kandydatem na dane stanowisko.

Idealnie jest  napisać spersonalizowane CV, szyte na miarę konkretnego ogłoszenia.

Optymalnym rozwiązaniem może być stworzenie szablonu CV dedykowanego konkretnemu profilowi stanowiska, na które będziesz aplikować, tak byś mógł indywidualnie uzupełniać je treścią.

Executive Briefing

Poznaj DOKUMENT WAŻNIESZY niż CAŁE Twoje CV i list motywacyjny razem wzięte!

Załącz ten dokument i dostań pracę!

Czy już do końca zdajesz sobie sprawę co to oznacza?

Jeśli  szukasz pracy w tradycyjny sposób z wykorzystaniem dokumentów aplikacyjnych to musisz koniecznie poznać to nowe podejście i zacząć korzystać z tych nowatorskich i bardzo skutecznych rozwiązań.

Zdradzę Ci sekret z którego korzysta 1% osób poszukujących pracy, dzięki któremu łatwo i szybko dostają zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Poznasz DOKUMENT, który jest  ważniejszy niż całe Twoje CV i List Motywacyjny razem wzięte.

Ten DOKUMENT może ostatecznie przechylić szalę na Twoją korzyść i zadecydować czy będziesz cieszyć się nową pracą czy wciąż zadawać sobie pytanie: Dlaczego znowu mnie nie wybrano?

Dzisiaj masz tylko kilka sekund, aby pozyskać uwagę rekrutera i pokazać mu, jak bardzo pasujesz do wymogów stanowiska pracy.

 

A dzięki temu dokumentowi:

Natychmiast przykuwasz uwagę rekrutera i wzbudzasz jego ciekawość swoją kandydaturą;

Pozytywnie wyróżniasz się na tle tysięcy innych kandydatów – tego dokumentu prawie nikt nie załącza (i nie dlatego, że nie chce, tylko dlatego, że nawet doświadczeni doradcy i coachowie nie wiedzą o jego istnieniu), przez co pozytywnie wyróżnisz się z tłumu;

Łatwo i szybko pokażesz rekruterowi jak bardzo pasujesz do wymogów stanowiska pracy;

Rekruter pozytywnie oceni Twoją motywację do pracy na wakującym stanowisku – Twoje dokumenty przygotowane będą pod konkretną firmę i konkretne stanowisko pracy – a ten fakt rekruterzy zawsze oceniają i zawsze doceniają:

Ułatwiasz pracę rekrutera i tym samym podświadomie zyskujesz jego wdzięczność;

Unikasz ogólnych, sztampowych haseł i stwierdzeń, które powodują, że 99,2% cv i listów motywacyjnych ląduje w koszu pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia.

Rekruter pozytywnie oceni Twoje dopasowanie do wymogów stanowiska pracy. Dzięki temu unikniesz sytuacji w której zostajesz odrzucony nie ze względu na swoje kompetencje tylko przez brak użycia właściwych słów czy zwrotów.

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Na początek wyślesz mi:

Ofertę/oferty pracy na jakie masz zamiar aktualnie aplikować i swoje aktualne CV.

Następnie:

Przeanalizuję przesłaną mi ofertę pracy pod kątem wszystkich istotnych parametrów.

Wspólnie przejrzymy Twoje Cv (kompetencje, doświadczenie, wykształcenie, predyspozycje, sukcesy) oraz zdiagnozujemy Twój poziom dopasowania do oczekiwań na ww. stanowisku.

Opracuję dla Ciebie dwa dokumenty Extreme Cv i Executive Briefing.

Nauczę Cię skutecznej analizy ogłoszeń o pracę;

Przekażę Ci zasady tworzenia dokumentów aplikacyjnych Nowej Generacji (Extreme CV i Executive Briefing).

Korzyści dla Ciebie, jakie uzyskasz dzięki skorzystaniu z tej opcji:

Zyskujesz dwa nowoczesne, spersonalizowane dokumenty aplikacyjne na konkretne stanowisko, które wielokrotnie zwiększą Twe szansę nie tylko na wyróżnienie się wśród innych CV, ale zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, a tym samym przekonanie do siebie pracodawcę;

Nauczysz się samodzielnie tworzyć doskonałe, innowacyjne i efektywne Dokumenty Aplikacyjne Nowej Generacji, zyskując cenne narzędzia i przewagę konkurencyjną, która zwiększy drastycznie Twoje szanse w dostaniu dobrej pracy.

 

Ile to kosztuje?

Extreme CV+Executive Briefieng+ Instruktaż – 300 zł

Powyższe usługi świadczę drogą elektroniczną. Nie ma konieczności osobistego spotkania ze mną. Dokumenty będą przesłane dwóch formatach: pdf i txt/doc do edycji.

Czas realizacji usługi: 3 dni robocze

Jak zamówić?

Prześlij  mailem swe obecne dokumenty na adres: kontakt@tomaszkoldrowski.pl

 w tytule maila wpisując ,,DANG”. W mailu zwrotnym prześlę Tobie dane konta, na które należy uiścić opłatę. Po zaksięgowaniu kwoty zacznę realizację zlecenia. Następnie prześlę opracowane dokumenty oraz przekażę instrukcje.