CV

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja cv

Masz dość braku odpowiedzi na wysyłane dokumenty?

Nie wiesz czemu nie jesteś zapraszany na rozmowy o pracę, mimo iż masz dobre kwalifikacje?

Uważasz, że masz potencjał, doświadczenie, wykształcenie, a jakoś nie potrafisz się dobrze sprzedać?

Nie wiesz co zrobić, by znaleźć szybko pracę?

Myślisz sobie pewnie, że to kwestia lepszego wykształcenia, dłuższego doświadczenia, znajomości i szczęścia. Owszem, każdy z tych czynników odgrywa istotną rolę w sukcesie na rynku pracy. Jednak dziś samo wykształcenie, doświadczenie, znajomość języków, praktyki, staże nie zagwarantują Ci dostania wymarzonej pracy.

Doskonale pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że dziś prawie każdy ma jakieś studia, czasem nawet po 2,3 kierunki, zna języki obce, ma prawo jazdy, odbyte staże, praktyki i tak naprawdę ciężko jest się przebić, wyróżnić, zainteresować, przekonać do siebie.

W dzisiejszych czasach, gdzie rynek pracy jest nasycony tysiącami absolwentów wyższych uczelni nie jest łatwo o pracę. Firm na rynku przybywa, miejsca pracy są, wymagania też, ale w niektórych sytuacjach dostanie się choćby na rozmowę kwalifikacyjną może graniczyć z cudem. Jest tak, gdyż na jedno miejsce pracy przypada średnio ponad 100 kandydatur, z czego na rozmowę zostaje zaproszone np. 10-15 osób. Wystarczy jak zobaczysz co dzieje się na portalach rekrutacyjnych.

Jednak firmy te w końcu kogoś zatrudniają. Dostanie pracy jest tu jednak etapem końcowym. Aby lepiej uświadomić Ci wagę Twego CV w ubieganiu się o pracę zapoznaj się ze schematem procesu rekrutacji i selekcji.

Standardowy przebieg procesu rekrutacji.

 1. Analiza dokumentów aplikacyjnych
 2. Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną ( telefonicznie lub mailowo)
 3. Rozmowa rekrutacyjna z rekruterem ewentualnie w większych firmach assesment center + opcjonalnie test wiedzy merytorycznej.
 4. Rozmowa z przyszłym szefem w większych firmach zazwyczaj jest to kierownik lub manager
 5. Decyzja o zatrudnieniu

Najtrudniejszym etapem przy staraniu się o zdobycie pracy jest ten pierwszy, czyli analiza dokumentów aplikacyjnych.

Dzieje się tak, dlatego, że na jedno stanowisko spływa od kilkudziesięciu i więcej CV, a rekruter jest jeden. Wyobraź sobie ile czasu takiej osobie zajęłaby wnikliwa, długa analiza CV.  Zakładając, że na jedno stanowisko spłynęło 150 CV, a rekruter chcąc przeanalizować je dokładnie postanowi poświęcić na każde 15 minut łącznie z przerwami. Wtedy cały proces pochłonął by mu ok. 38 godzin. Jest to dużo czasu, a dla firm czas to pieniądz. Firmy często nie są w stanie sobie na takie coś pozwolić. Bardzo często w firmie jest jeden rekruter, który jest odpowiedzialny jeszcze za wiele innych spraw ( kadry, płace, szkolenia, polityka personalna firmy etc…).

Tak więc doświadczony rekruter zaledwie skanuje Twe CV wzrokiem i zajmuje mu to kilka sekund.

Patrzy na ogólne wrażenie estetyczne, zdjęcie, czytelność, szuka słów kluczy, które go interesują, patrzy czy Twe doświadczenie, wykształcenie, stanowiska korelują silnie z oczekiwaniami na stanowisku na jakie firma rekrutuje. Te kilka do kilkunastu sekund pozwala by mógł odnieść pierwsze wrażenie, które budujesz poprzez to jak przedstawiasz siebie w swych dokumentach aplikacyjnych. Jest to wybór nie do końca świadomy, raczej intuicyjny, tak więc ważne jest by to pierwsze wrażenie zrobić naprawdę świetne, bo mamy szanse je zrobić tylko raz , a od tego będzie zależeć to czy dostaniesz się do kolejnych etapów rekrutacji.

Jeśli urzekniesz swoim CV, to rekruter odłoży je na oddzielną kupkę celem wnikliwszej analizy i kolejnym etapem rekrutacji będzie zaproszenie Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Poszukując pracy musisz zdać sobie sprawę, iż Twe CV jest w rzeczywistości ofertą marketingową. Zapewne kiedy masz zamiar Ty coś kupić to tez najpierw ustalasz, co jest w danym produkcie dla Ciebie szczególnie ważne i w ten sposób tworzysz dla siebie kryteria selekcji. Chcąc kupić np. gitarę, odwiedzasz salony muzyczne, sklepy internetowe, aukcje allegro i szukasz interesujących Cię danych tj: marka, cena, jakość etc…

Na tym pierwszym etapie nie wgłębiasz się we wszystkie informacje, tylko skanujesz całość w poszukiwaniu swoich ustalonych kryteriów. Im więcej stron, ofert, sklepów przeglądasz, tym mniej czytasz a więcej filtrujesz. Zazwyczaj jeśli nie znajdujesz w wystarczająco krótkim czasie potrzebnych informacji, opuszczasz daną stronę i lecisz dalej.

Analogicznie jest z Twoim ,, klientem”, czyli rekruterem, czytającym Twoją ofertę reklamową – CV.

Zapamiętaj:

,, Nie wystarczy być tylko w czymś dobrym – trzeba jeszcze umieć to dobrze sprzedać”.

Uwierz mi, naprawdę możesz być świetny w swej specjalizacji, ale jeśli nie będziesz potrafił w umiejętny sposób dotrzeć do pracodawców i zaprezentować się od jak najlepszej strony, sprzedać się to nikłe szanse, że coś z tego wyjdzie.

Dobre CV to Twoja wejściówka na rozmowę kwalifikacyjną.

Owszem, może się to wydawać nielogiczne i paradoksalne ale, CV jest istotniejsze niż to, czego faktycznie dokonałeś w życiu zawodowym, gdyż kiepskie CV potrafi sprawić, że całkiem niezła kariera nie najlepiej się prezentuje i odwrotnie.

Szanuj czas rekrutera!

Wiedz o tym, że przegląda on dziennie pełno CV, a każdemu poświęca średnio ok. 10 sekund. Tak więc upewnij się, że dobrze ten czas wykorzystasz.

CV musi być odpowiedzią na konkretne oczekiwania przyszłego pracodawcy,jakie są zawarte w ogłoszeniu. Jeśli tak nie zrobisz, to rekruter nie będzie miał motywacji, by je przeczytać. W związku z tym nie możesz w odpowiedzi na różne ogłoszenia wysyłać jednakowego wzoru CV. Np: jeśli szukasz gitary elektrycznej do grania metalu, to nie będziesz się interesował gitarami klasycznymi choćby nie wiem jak były super.

99,2 % CV Ląduje w Koszu – Co Musisz Wiedzieć, aby Napisać Dobre CV?

Czy wiesz, o tym że z najnowszych badań wynika, że 99,2 % cv ląduje w koszu, pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia.

Jestem ciekaw kiedy ostatnio zastanawiałeś się dlaczego osoby mniej inteligentne od Ciebie, gorzej wykształcone łatwiej i szybciej dostają zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Tak więc jeśli chcesz, abym wziął na warsztat Twoje CV i pomógł Ci rozwiązać Twój problem to skorzystaj z zaproponowanych przeze mnie rozwiązań.

Mam Ci do zaoferowania trzy rodzaje usługi, zróżnicowane pod względem:

 • Zakresu mej interwencji;
 • Mego czasu i zaangażowania w pracę nad Twym CV;
 • Ceny

Tak więc mogę zaproponować Ci 3 warianty:

 • Analiza Standard CV
 • Korekta Standard CV
 • Dokumenty Aplikacyjne Nowej Generacji

ANALIZA

Standard CV

Znalezione obrazy dla zapytania correction cv

Sprawdzenie dokumentu (CV lub listu motywacyjnego) polega na przejrzeniu Twojego dokumentu aplikacyjnego i przesłaniu mailem komentarza, w którym wymienię w punktach to co warto by było zmienić/poprawić. Jest to porada ogólna, tak więc nie otrzymujesz informacji w jaki dokładnie sposób należałoby to zmienić, tylko dostajesz informację CO jest do zmiany. Wtedy możesz nanieść sobie sugerowane zmiany wedle życzenia. Usługa dotyczy dokumentów w języku polskim. Czas oczekiwania na zrealizowanie usługi to ok. 3 dni robocze od momentu zaksięgowania należności na koncie.

Efektem mojej pracy jest analiza Twego aktualnego CV i podanie sugestii, co do niezbędnych zmian.

Dzięki moim wskazówkom stworzysz samodzielnie standardowe CV wyprofilowane pod kątem wybranej przez Ciebie branży, specjalizacji i konkretnej grupy stanowisk, na jakie zamierzasz aplikować.

UWAGA!

Takie standardowe, uniwersalne CV, nigdy nie będzie miało tak wysokiej skuteczności, jak nowoczesne, innowacyjne i efektywne CV Nowej Generacji pisane pod konkretne ogłoszenie o pracę.

Ile to kosztuje?

Sprawdzenie CV – 20 PLN

Powyższe usługi świadczę drogą elektroniczną. Nie ma konieczności osobistego spotkania ze mną. Dokumenty będą przesłane dwóch formatach: pdf i txt/doc do edycji.

Jeśli chcesz skorzystać z powyższych usług, to prześlij  mailem swe obecne dokumenty na adres: coachingdlaciebie@wp.pl w tytule maila wpisując ,,Analiza CV” w zależności na jaką wersję się zdecydujesz W mailu zwrotnym prześlę Tobie dane konta, na które należy uiścić opłatę.

KOREKTA

Standard CV

Znalezione obrazy dla zapytania curriculum vitae

Na czym polega usługa Korekta CV?

 1. Analizuję Twój dokument pod kątem stylistyki, wyglądu, struktury i merytoryki;
 2. Dostarczasz mi wszystkie niezbędne informacje potrzebne do skonstruowania skutecznego CV.

Będę potrzebował  od Ciebie następujące informacje tj:

 • twój cel zawodowy;
 • opis interesujących Cię branży, specjalizacji i stanowisk;
 • treści ogłoszeń, na jakie aktualnie chcesz aplikować, abym mógł dokonać ich analizy, tak by skonstruować adekwatne CV;
 • opis twoich sukcesów zawodowych i dotychczasowej ścieżki kariery;
 • twoje mocne strony, atuty, predyspozycję, wiedzę, doświadczenie i umiejętności korespondujące z Twym celem zawodowym i wymaganiami stawianymi w ogłoszeniach;
 • wartości, pasje i zainteresowania.

Co zyskasz dzięki KOREKCIE CV?

 • będzie ono przyjazne dla pracodawcy;
 • będą się znajdować na nim wyłącznie wymagane informacje na temat danych osobowych;
 • zostaną zastosowane formalne wyróżniki CV;
 • ulegnie poprawie funkcjonalność stylu;
 • będzie poprawne pod względem  ortograficznym i interpunkcyjnym;
 • informacje zostaną zapisane według ustalonego schematu i w odpowiednim formacie;
 • odpowiednio rozmieszczony tekst z zachowaną jednocześnie estetyką zapisu;
 • Twoje CV po korekcie będzie się wyróżniało spośród setek CV wpływających na każde ogłoszenie o pracę i prezentowało Ciebie w najbardziej atrakcyjny sposób.

Pamiętaj CV do pracodawcy wysyłasz tylko raz na dane stanowisko, tak więc nie pozwól aby Twoje CV zdyskwalifikowało Ciebie na etapie wstępnej rekrutacji.

Nie daj szans innym kandydatom na to samo stanowisko – skorzystaj z usługi KOREKTA CV!!!

Efektem mojej pracy jest korekta Twego aktualnego CV.

Dzięki mojej pracy otrzymasz ode mnie standardowe CV wyprofilowane pod kątem wybranej przez Ciebie branży, specjalizacji i konkretnej grupy stanowisk, na jakie zamierzasz aplikować.

UWAGA!

Takie standardowe, uniwersalne CV, nigdy nie będzie miało tak wysokiej skuteczności, jak nowoczesne, innowacyjne i efektywne CV Nowej Generacji pisane pod konkretne ogłoszenie o pracę.

Ile to kosztuje?

Korekta CV – 70 zł

Powyższe usługi świadczę drogą elektroniczną. Nie ma konieczności osobistego spotkania ze mną. Dokumenty będą przesłane dwóch formatach: pdf i txt/doc do edycji.

Jeśli chcesz skorzystać z powyższych usług, to prześlij  mailem swe obecne dokumenty na adres: coachingdlaciebie@wp.pl w tytule maila wpisując ,,Korekta CV”. W mailu zwrotnym prześlę Tobie dane konta, na które należy uiścić opłatę.

Znalezione obrazy dla zapytania dang

Dokumenty Aplikacyjne

Nowej Generacji

Turbo CV

Executive Briefing

 

Jeśli szukasz pracy to z pewnością już wiesz:

 • 99,2 % cv niestety ląduje w koszu pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia.
 • Większość rekruterów poświęca mniej niż 30 sekund na analizę każdego cv.
 • Masz niespełna kilka sekund na skuteczną sprzedaż swoich kompetencji w cv.

 

TURBO CV

Poznaj najskuteczniejszy format cv i dowiedz się jak napisać dobre, nowoczesne, najlepsze cv i dostać pracę?

Odkryj zaawansowane strategie i techniki jak napisać dobre, nowoczesne, najlepsze cv i dostać pracę.

Twoje podejście do sprzedaży swoich kompetencji już nigdy nie będzie takie same.

Obojętnie czym się zajmujesz i kim jesteś, jeśli szukasz pracy w tradycyjny sposób musisz nauczyć się jak napisać dobre cv.

Dzięki pracy ze mną po raz pierwszy dowiesz się, dlaczego prawidłowe pojmowanie istoty poszukiwania pracy i jej celów jest niemal dokładnym przeciwieństwem tego jak większość ludzi pojmuje, przygotowuje się i prezentuje w całym tym procesie.

Nauczę Cię zaawansowanych strategii i technik, jak napisać dobre, nowoczesne, najlepsze cv i skutecznie sprzedać swoje kompetencje w 3 sekundy.

 Korzyści :

 1. Poznasz możliwości Turbo CV i zaczniesz wykorzystywać je do skutecznego pozycjonowania siebie w oczach rekrutera.
 2. Dowiesz się jak przygotować cv, aby stworzyć i podtrzymać obraz w pełni kompetentnego i dopasowanego kandydata na wybrane stanowisko pracy.
 3. Nauczysz się zasad skutecznej sprzedaży kompetencji na rynku pracy, i zostaniesz dla siebie najlepszym doradcą zawodowym.

Zapamiętaj!

Nie ma sensu pisać jednego wzoru CV i rozsyłać go na różne stanowiska.

Dobre, nowoczesne i skuteczne CV powinno pełnić rolę ulotki reklamowej i ma być odpowiedzią na wymagania postawione w ogłoszeniu o pracę oraz w przekonywujący sposób się do nich odnieść i udowodnić, że rozumiemy pracę na danym stanowisku, w jak najlepszym stopniu spełniamy wymagania odnośnie wiedzy, doświadczenia, umiejętności i wykształcenia i jesteśmy odpowiednim kandydatem na dane stanowisko.

Idealnie jest  napisać spersonalizowane CV, szyte na miarę konkretnego ogłoszenia.

Optymalnym rozwiązaniem może być stworzenie szablonu CV dedykowanego konkretnemu profilowi stanowiska, na które będziesz aplikować, tak byś mógł indywidualnie uzupełniać je treścią.

Executive Briefing

Poznaj DOKUMENT WAŻNIESZY niż CAŁE Twoje cv i list motywacyjny razem wzięte!

Załącz ten dokument i dostań pracę!

Czy już do końca zdajesz sobie sprawę co to oznacza?

Jeśli  szukasz pracy w tradycyjny sposób z wykorzystaniem dokumentów aplikacyjnych to musisz koniecznie poznać to nowe podejście i zacząć korzystać z tych nowatorskich i bardzo skutecznych rozwiązań.

Zdradzę Ci sekret z którego korzysta 1% osób poszukujących pracy, dzięki któremu łatwo i szybko dostają zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Poznasz DOKUMENT, który jest  ważniejszy niż całe Twoje cv i list motywacyjny razem wzięte.

Ten DOKUMENT może ostatecznie przechylić szalę na Twoją korzyść i zadecydować czy będziesz cieszyć się nową pracą czy wciąż zadawać sobie pytanie: dlaczego znowu mnie nie wybrano?

Dzisiaj masz tylko kilka sekund, aby pozyskać uwagę rekrutera i pokazać mu, jak bardzo pasujesz do wymogów stanowiska pracy.

 

A dzięki temu dokumentowi:

 1. Natychmiast przykuwasz uwagę rekrutera i wzbudzasz jego ciekawość swoją kandydaturą;
 2. Pozytywnie wyróżniasz się na tle tysięcy innych kandydatów – tego dokumentu prawie nikt nie załącza (i nie dlatego, że nie chce, tylko dlatego, że nawet doświadczeni doradcy i coachowie nie wiedzą o jego istnieniu), przez co pozytywnie wyróżnisz się z tłumu;
 3. Łatwo i szybko pokażesz rekruterowi jak bardzo pasujesz do wymogów stanowiska pracy;
 4. Rekruter pozytywnie oceni Twoją motywację do pracy na wakującym stanowisku – Twoje dokumenty przygotowane będą pod konkretną firmę i konkretne stanowisko pracy – a ten fakt rekruterzy zawsze oceniają i zawsze doceniają:)
 5. Ułatwiasz pracę rekrutera i tym samym podświadomie zyskujesz jego wdzięczność;
 6. Unikasz ogólnych, sztampowych haseł i stwierdzeń, które powodują, że 99,2% cv i listów motywacyjnych ląduje w koszu pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia.
 7. Rekruter pozytywnie oceni Twoje dopasowanie do wymogów stanowiska pracy. Dzięki temu unikniesz sytuacji w której zostajesz odrzucony nie ze względu na swoje kompetencje tylko przez brak użycia właściwych słów czy zwrotów.

Na czym polega ta usługa?

Na początek dostarczasz mi:

 1. Ofertę/oferty pracy na jakie masz zamiar aktualnie aplikować.
 2. Swoje aktualne CV.

Następnie:

 1. Analizuję przesłaną mi ofertę pracy pod kontem wszystkich istotnych parametrów.
 2. Wspólnie analizujemy Twoje Cv ( kompetencje, doświadczenie, wykształcenie, predyspozycje, sukcesy) oraz Twój poziom dopasowania do oczekiwań na ww. stanowisku.
 3. Przesyłasz mi wypełnioną ankietę.
 4. Tworzę dla Ciebie dwa dokumenty : Turbo CV, Executive Briefing.

Trening:

 • Uczę Cię skutecznej analizy ogłoszeń o pracę;
 • Przekazuję Ci zasady tworzenia dokumentów aplikacyjnych Nowej Generacji ( Turbo CV i Extreme CV );
 • Praktyka

Korzyści dla Ciebie, jakie uzyskasz dzięki skorzystaniu z tej opcji:

 • Zyskujesz dwa nowoczesne, spersonalizowane dokumenty aplikacyjne na konkretne stanowisko, które wielokrotnie zwiększa Twe szansę nie tylko na wyróżnienie się wśród innych CV, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, a tym samym przekonanie do siebie pracodawcę;
 • Nauczysz się samodzielnie tworzyć doskonałe, innowacyjne i efektywne Dokumenty Aplikacyjne Nowej Generacji, zyskując cenne narzędzia i przewagę konkurencyjną, która zwiększy drastycznie Twoje szanse w dostaniu dobrej pracy.

Ile to kosztuje?

Turbo CV+Executive Briefieng+ Trening – 150 zł

Powyższe usługi świadczę drogą elektroniczną. Nie ma konieczności osobistego spotkania ze mną. Dokumenty będą przesłane dwóch formatach: pdf i txt/doc do edycji.

Jeśli chcesz skorzystać z powyższych usług, to prześlij  mailem swe obecne dokumenty na adres: coachingdlaciebie@wp.pl w tytule maila wpisując ,,DANG”. W mailu zwrotnym prześlę Tobie dane konta, na które należy uiścić opłatę.