You are currently viewing Co decyduje o szczęściu w pracy i sukcesach zawodowych?
Tomasz Kołdrowski

Co decyduje o szczęściu w pracy i sukcesach zawodowych?

Badania, jakie przeprowadzono w Stanach Zjednoczonych wyraźnie wykazały, że zadowolenie z pracy stanowi aż 20% ogólnego zadowolenia z życia. James Harter, Frank Schmidt i Corey Keyesi na podstawie swych badań odkryli, że satysfakcja z pracy może wywołać od jednej piątej do jednej czwartej zmian w stopniu zadowolenia z życia dorosłego człowieka.

Co to dla nas oznacza?

Oznacza to, że tym co decyduje o szczęściu w pracy i gwarantuje sukces zawodowy to dopasowana do Ciebie praca.
W takim razie pada pytanie:

Jaka to jest ta dopasowana praca?

Dopasowana praca to taka praca, która w największym stopniu odpowiada Twoim wartościom, pasjom, talentom, która jednocześnie jest odpowiednim sposobem zdobywania środków do życia. Musi pociągać za sobą tworzenie czegoś materialnego lub duchowego, co może być wykorzystywane przez innych celem zaspokojenia ich najważniejszych potrzeb.
Odpowiednia Praca musi być dopasowana do każdego indywidualnie. Powinna ona być wypadkową wiedzy, doświadczenia, zdolności, wartości, pasji, naturalnych wzorców zachowania i trafiać w jak najlepszym stopniu w potrzeby rynku, Twej grupy docelowej.

Jeśli spodobał Ci się mój artykuł, to będę Ci wdzięczny, jak go udostępnisz i zostawisz komentarz.

Pozdrawiam Cię życząc sukcesów
Tomasz Kołdrowski – Life&Career Coach, Konsultant Kariery

autopromocja awans budowanie kariery cel zawodowy coaching biznesowy\ dobry pracownik dopasowana praca dopasowanie zawodowe doświadczenie zawodowe kariera zawodowa kontakty zawodowe kryzys kariery misja zawodowa networking nowy zawó odpowiednia praca planowanie kariery podwyżka pomysł na siebie powołanie zawodowe pozycja zawodowa praca po znajomości pracownik produktywność relacje w pracy rozwój zawodowy rynek pracy satysfakcja zawodowa satysfakcja z pracy skuteczne zdobywanie pracy spełnienie spełnienie zawodowe sukces biznesowy sukces rynkowy sukces w pracy sukcesy w pracy sukcesy zawodowe sukces zawodowy szukanie pracy udana kariera udany biznes wizja kariery wypalenie zawodowe zmiana zawodowa zmiany zawodowe

Kołdrowski

Tomasz Kołdrowski - Life&Career Coach, Konsultant Kariery, Trener Rozwoju Osobistego. Wspieram ludzi w obszarze zarządzania życiem i karierą zawodową. Pracuję z ludźmi niezadowolonymi ze swego życia zawodowego, którzy czują, że nadszedł już czas na konkretne zmiany. Wspieram ich w pokonaniu trudności i osiąganiu celów zawodowych. Pomagam im zbudować udaną karierę na solidnych fundamentach. Dzięki mnie mają satysfakcjonującą pracę, ,w której w pełni wykorzystują swój potencjał i realizują misję zawodową.

Dodaj komentarz

11 − 8 =