Domyślam się, że trafiłeś do mnie z konkretnego powodu. Prawdopodobnie dotyczy Cię przynajmniej jeden z tych problemów.

Stoisz właśnie przed ważną zmianą zawodową – zmiana firmy, zawodu, stanowiska lub powrót do pracy po dłuższej przerwie ?

Szukasz fachowego wsparcia w przekwalifikowaniu zawodowym i skutecznym znalezieniu pracy w nowym zawodzie?

Spędzasz w jednej firmie wiele lat i chcesz coś zmienić, ale nie wiesz, od czego zacząć?

A może chcesz dokonać fundamentalnych zmian w swojej karierze zawodowej?

Masz poczucie, że Twoja kariera stanęła w miejscu i że się nie rozwijasz?

Nie lubisz swojej pracy, zawodu, firmy, branży i coraz bardziej frustruje cię ta sytuacja?

A może to inni wokół Ciebie awansują, mają ciekawsze zadania i czerpią więcej satysfakcji ze swojej działalności zawodowej?

Twoja praca Cię nudzi, frustruje, stresuje, wypala i czujesz, że najwyższy czas na konkretne zmiany?

A może szukasz pracy, bo poprzednia nie spełniła Twoich oczekiwań?

A może w obecnej pracy czujesz się nie doceniany i zastanawiasz się nad jej zmianą?

Może też jest tak, że ciągle zmieniasz pracę i nigdzie nie możesz zagrzać miejsca na dłużej?

Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań twoja odpowiedź brzmi TAK, to wiedz o tym, że jesteś w dobrym miejscu.

Cokolwiek nie odpowiada Ci w Twoim życiu zawodowym wiedz, że pracując nad sobą możesz dokonać znaczących zmian w swoim otoczeniu! Spędzasz w pracy większość swojego czasu, więc warto zadbać, o to, żeby go dobrze wykorzystać.

Zasługujesz na to, żeby mieć satysfakcjonującą pracę, a jednocześnie cieszyć się  uznaniem i otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie. Zadbaj o to, żeby mieć dobre relacje ze swoim przełożonym, ze swoimi współpracownikami, z podwładnymi i z klientami.

Tak więc podsumowując:

Nie podoba ci twoja aktualna sytuacja zawodowa i szukasz dla siebie nowej drogi.

Doświadczasz kryzysu kariery i szukasz sposobu na poradzenie sobie z nim.

Potrzebujesz wsparcia w rozwiązaniu problemów i realizacji celów zawodowych.

Które uczucie najczęściej towarzyszy tobie w pracy?

a) znudzenie

b) niespełnienie

c) frustracja

d) wypalenie

e) bezsensowność

f) pełne spełnienie

Znudzenie występuje wtedy, gdy w twoją pracę nie jest zaangażowane twoje głębokie zainteresowanie, czyli kiedy robisz coś, co nie jest twoją pasją.

Niespełnienie występuje wtedy, gdy twoje wartości nie są zaangażowane w pracę. Inaczej oznacza to sytuację, kiedy w trakcie wykonywania pracy nie możesz realizować swoich podstawowych wartości lub kiedy jesteś zmuszony do sprzeniewierzenia się im.

Frustracja występuje wtedy, gdy twoje silne strony pozostają poza gra, nie są wykorzystywane. Inaczej jest to sytuacja, gdy na co dzień w swej pracy nie masz możliwości manifestowania ich.

Wypalenie ma miejsce wtedy, gdy nagle, albo stopniowo twoja praca zacznie wymagać od ciebie posiadania silnych stron w obszarach, w których jesteś słaby i gdy nie masz do czegoś predyspozycji.

Bezsensowność powstaje, gdy na co dzień nie masz poczucia większego celu, któremu służą twoje działania.

Badania, jakie przeprowadzono w Stanach Zjednoczonych wyraźnie wykazały, że zadowolenie stanowi aż 20% ogólnego zadowolenia z życia. James Harter, Frank Schmidt i Corey Keyesi na podstawie swych badań odkryli, że satysfakcja z pracy może wywołać od jednej piątej do jednej czwartej zmian w stopniu zadowolenia z życia dorosłego człowieka.

Co to dla nas oznacza?

Oznacza to, że tym co decyduje o szczęściu w pracy i gwarantuje sukces zawodowy to dopasowana do Ciebie praca.

Jaka to jest ta dopasowana praca?

Dopasowana praca to taka praca, która w największym stopniu odpowiada Twoim wartościom, pasjom, talentom, która jednocześnie jest odpowiednim sposobem zdobywania środków do życia. Musi pociągać za sobą tworzenie czegoś materialnego lub duchowego, co może być wykorzystywane przez innych celem zaspokojenia ich najważniejszych potrzeb.

Odpowiednia Praca musi być dopasowana do każdego indywidualnie. Powinna ona być wypadkową wiedzy, doświadczenia, zdolności, wartości, pasji, naturalnych wzorców zachowania i trafiać w jak najlepszym stopniu w potrzeby rynku, Twej grupy docelowej.

Co da Ci audyt Audyt Kariery?

Przyjrzę się Twej aktualnej sytuacji zawodowej, zdiagnozuję co działa, a co kuleje. Odkryję przyczyny problemów i to, co Cię blokuje przed ruszeniem do przodu. Zaproponuję ewentualne działania zaradcze. Zbadam Twój stopień dopasowania do firmy, stanowiska i roli zespołowej. Sprawdzę, czy przyczyną problemów jest brak wiedzy, umiejętności, wzorców zachowania, czy może sabotujące sposoby myślenia lub konflikt wartości.

Dowiesz się, co tak naprawdę decyduje o długofalowym spełnieniu zawodowym i sukcesach w pracy

Zidentyfikujesz u siebie przyczyny niezadowolenia z pracy i dostaniesz konkretne wskazówki, jak możesz pokonać kryzys zawodowy i zbudować udaną karierę.

Dam Ci kilka cennych strategii zarządzania karierą.

Podpowiem ci, jakie kolejne kroki możesz podjąć.

Odpowiem na twoje pytania.

Jeśli chcesz się ze mną spotkać, by opowiedzieć mi o swych problemach i uczuciach, jakich doświadczasz w związku z pracą oraz o aspiracjach i potrzebach to skorzystaj z gratisowej wstępnej konsultacji online.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ