You are currently viewing 5 elementów, z jakich składa się Odpowiednia Praca. Część 4 – Produktywność

5 elementów, z jakich składa się Odpowiednia Praca. Część 4 – Produktywność

Czym dla Ciebie jest produktywność?

Praca produktywna przynosi pożytek innym ludziom, społeczeństwu, jest ważna, potrzebna i ma spory wkład w życie innych. To taka praca dzięki, której pomagasz ludziom zaspokajać ich najważniejsze potrzeby, spełniać marzenia i czuć się lepiej. Działanie produktywne musi mieć jakiś cel, dawać konkretne rezultaty. Tak więc jeśli uczysz się, szkolisz, pracujesz na d sobą to zrób wszystko, aby mogło przełożyć się to na jakieś konkretne rezultaty, dobra mierzalne, uczyń pożytek, wartość ze swej wiedzy, doświadczenia, talentów, potencjału.

Kiedy mam na myśli produktywność to widzę coś materialnego, co możemy zobaczyć i wykorzystać. Jest to taki rodzaj działania i zaangażowania w wyniku, którego powstają pewne materialne dobra dla ludzkości.

Co to jest produktywna praca?

Jest to działanie, które pociąga za sobą tworzenie czegoś materialnego lub duchowego, co nie krzywdzi innych i co ludzie mogą wykorzystać zyskując coś wartościowego.
Mam nadzieję, że ten wpis był dla Ciebie wartościowy i pomocny. Jestem ciekaw Twoich wniosków.
Jeśli spodobał Ci się mój artykuł, to będę Ci wdzięczny, jak go udostępnisz i zostawisz komentarz.

Pozdrawiam Cię życząc sukcesów
Tomasz Kołdrowski – Life&Career Coach, Konsultant Kariery

Kołdrowski

Tomasz Kołdrowski - Life&Career Coach, Konsultant Kariery, Trener Rozwoju Osobistego. Wspieram ludzi w obszarze zarządzania życiem i karierą zawodową. Pracuję z ludźmi niezadowolonymi ze swego życia zawodowego, którzy czują, że nadszedł już czas na konkretne zmiany. Wspieram ich w pokonaniu trudności i osiąganiu celów zawodowych. Pomagam im zbudować udaną karierę na solidnych fundamentach. Dzięki mnie mają satysfakcjonującą pracę, ,w której w pełni wykorzystują swój potencjał i realizują misję zawodową.

Dodaj komentarz

trzynaście − jedenaście =